O ISON

KIM JESTEŚMY

ISON Care to multi-specjalistyczna spółka świadcząca wysokiej jakości usługi z zakresu assistance, likwidacji szkód, call center i innych.

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w wielu obszarach powiązanych z rynkiem ubezpieczeń w tym m.in w świadczeniu usług assistance, likwidacji szkód, call center. Taka specjalizacja pozwala nam najlepiej wykorzystywać wiedzę i doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych, a zarazem prostych i skutecznych rozwiązań. Świadczymy usługi na terenie Polski i na całym świecie. Posługujemy się wieloma językami w tym m.in. polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, czeskim, słowackim, rosyjskim i ukraińskim. Współpracujemy z firmami polskimi i zagranicznymi, obsługujemy Klientów wielu narodowości.
W myśl naszego motto jesteśmy dostępni zawsze i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc – Your ISON i Always ON.

MISJA I WARTOŚCI

Jako specjaliści do spraw ubezpieczeń i assistance, niesiemy pomoc w każdej sytuacji związanej z życiem codziennym naszych Klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Naszym działaniom przyświecają 4 podstawowe wartości: 

PROSTOTA

EMPATIA

WYOBRAŹNIA

CZAS REAKCJI

Zgodnie z mottem Grupy „Your ISON is always ON” działamy tak, by być zawsze tam gdzie potrzebna pomoc, niezależnie od pory dnia i strefy czasowej.

WŁADZE SPÓŁKI

Robert Świergocki

Prezes Zarządu

Dorota Ziółek

Dyrektor Działu Likwidacji Szkód
Dyrektor ds. Ubezpieczeń
Członek Zarządu